Fatura Tasarımı Ve Matbu Tasarlama Programı

Fatura Tasarla Programı Kullanımı

Fatura tasarımı işyeri sahibi olan her kurumun bir gerekliliğidir.Bazı işletmeler ERP sistemlerinin içerisinde faturalarını tasarlarken ERP sistemleri kullanmayan ve ya kullanma gereksinimi duymayan işletmeler kendi faturasını tasarlama durumuna geçiyor.Bu durumda ihtiyaçlar doğuyor ve genelde matbaalardan bu ihtiyaç gideriliyor.Program ise size,

Kendi faturanızı yazdırmak istediğinizde
Matbu fatura veya belge oluşturmak ve yazdırmak istediğinizde
A4-A5 sayfaların ölçüp biçtiğiniz bir noktasına yazı yazdırmak istediğinizde

yardımcı oluyor.Üzerinde ince ince ölçüp biçebileceğiniz cetvel(hem santim hemde piksel ölçü cinsinden),baskı önizleme,tablo yapısı ürün ve liste girdisi,tarih-saat,yazı ve formül alanları ve ofset vermek gibi özellikleri sunuyor.Programa girip istediğiniz alanı istediğiniz noktaya koymanız yeterli oluyor.Fatura tasarlamak istediğinizde Fatura Tasarla programını kullanabilirsiniz.

Program önizleme alanı olarak eklediğiniz herşeyi görmenize olanak sağlıyor.Yatay ve dikeydeki cetveller ile koymak istediğiniz alanın sayfada nereye denk geldiğini canlı şekilde görebiliyorsunuz.

Matbu Nedir ?

Matbu, önceden çok sayıda basılarak kullanıma hazırlanmış, hazır evraklara denir. Belirli alışılmış bir düzene göre yapılan evrak işleri, dilekçe ya da form evrakları örnek gösterilebilir. Matbu evraklarda kişiselleşen bilgilerin haricindeki başlık açıklama gibi tüm yazılar mevcuttur.Fatura Tasarla programı ile matbu belgelerinizi çok kolay şekilde işleyebiliyorsunuz.

Fatura tasarla programını incelemek isterseniz aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 

 

4 thoughts on “Fatura Tasarımı Ve Matbu Tasarlama Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir