Hizmetlerimiz

      Birklik.net olarak gelişen yazılımsal ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla kurulmuş bir şirketiz.Çağımızın en önemli iletişim,sosyalleşme ve bilgi edinme kaynağı artık mobil teknolojiler.

     Bugünden geriye gittiğimizde çok değil 10 yıl geriye giderseniz bilgi kaynağının bilgi edinme ve haberdar olmanın bugünkü kadar kolay olmadığını bilirsiniz.Çağımızın ilerleyen teknolojisi artık mobil cihazlarda birçok işlemin yapılabilmesini sağlıyor.Güçlü cihazlar özelleştirilebilir konfigürasyon ve yazılımsal teknolojiler cebimizde bilginin taşınmasını olanak kıldı.

      Kasım 2007 tarihinde android işletimin çıkması,iphone ile gelen yenilikçi furya mobil teknolojilerin gelişmesine kat kat artmasına yol açtı.Bu teknolojilerin gelişimine paralel olarak mobil taraftaki rekabet büyük oranda arttı.Cihaz sayısı milyarlarla ifade edildiğinden artık insanların ve burada yer almak isteyen kurumların es geçemeyeceği bir mecra haline geldi.

Cross Platform Uygulamalar

Cross Platform Uygulamalar

Kurumların mobil marketlerde uygulamalarının olması artık çok önemli bir durum.Mobil projeler için hizmet alabileceğiniz birklik mobil projelerin yanında  masaüstü,web ve cross-platform uygulamalar geliştirmeniz için hizmet vermektedir.

 

 

Bu Sektöre Yatırım Yapmak Markanızın Gelişimini Sağlar

Gelişen çağımızda işlerinizi kolaylaştırmak,marka değerini yükseltmek ve müşterilerinizin taleplerine hızlı cevap verebilmek için yazılım teknolojilerini kullanmanız gerekmektedir.Bu durum size maddi olarak külfet gibi görünsede saydığımız diğer unsurların size geri dönüşü mutlaka olacaktır.

 

DMCA.com Protection Status